MENU

Návštěva NGŠ AČR v posádce Liberec

První týden v novém roce měli vojáci v posádce Liberec tu čest přivítat náčelníka Generálního štábu Armády České republiky, generálmajora Karla Řehku.

Generála společně s velitelem pozemních sil Armády České republiky brigádním generálem Romanem Náhončíkem a vrchním praporčíkem Armády České republiky štábním praporčíkem Peterem Smikem přivítal velitel pluku plukovník gšt. Martin Fokt.

Prezentace činnosti a úkolů, ukázka techniky a vybavení včetně besedy s libereckými vojáky. To vše probíhalo ve velice přátelském a profesionálním duchu.

Na další snímky se můžete podívat – ZDE.

Text a foto: por. Jiří Omaník, tiskový a informační důstojník 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany Liberec /red

Novinky

Odoberajte newsletter

Odoberajte najnovšie informácie o našej ponuke do Vašej emailovej schránky.

Top