Diplomy a upomínkové předměty přijali z rukou prorektora pro vzdělávání a záležitosti studentů UO plukovníka Petra Hrůzy a zástupce automobilky Škoda, která na konci dubna uspořádá národní finále.
Do národního finále soutěže v kybernetické bezpečnosti se probojovali, stejně jako v loňském roce, dva studenti Univerzity obrany. Ti v Mladé Boleslavi zastoupí všech jedenáct, kteří se v tomto akademickém roce do soutěže přihlásili. Četař Lukáš Linhart v prvním kole obsadil ve své kategorii druhé místo a svým kolegům doporučil zapojení do dalších ročníků: „Rád bych vyzval všechny studenty a studentky, které zajímá kybernetická bezpečnost, aby se nebáli a soutěž vyzkoušeli. Řeší se v ní praktické úlohy z praxe, díky kterým se člověk naučí spoustu nových věcí, procvičí si myšlení „out of the box” a odnese si nové zkušenosti, které se mu budou hodit v budoucí kariéře.“
Na další snímky se můžete podívat – ZDE.
Text a foto: Viktor Sliva, Univerzita obrany /r